Достапни линкови

Холивуд: По 80-ти пат доделување на наградата Оскар


Во Холивид по 80 ти пат ке биде доделена наградата Оскар за најупешните остварувања во филмската индустрија.Десетици милиони лиге ширим светот се очекува да ја следат телевизиската церемонија чиј домкин годинава е американскиот комичар Џон Стејворт.
XS
SM
MD
LG