Достапни линкови

Ливерпул: Ливерпул со најголема предност од вчерашните осминафинални средби во Лигата на шампионите


За љубителите на фудбалот резултатите од синоќешните осминафинални натпревари на лигата на шампионите. Ливерпул- Интер 2-0, Рома Реал Мадрид 2-1, Шалке- Порто 1-0, Олимпијакос- Челзи 0-0. Другите четири натпревари се играат вечерва.
XS
SM
MD
LG