Достапни линкови

Нови Сад: Седум лица загинале при пожар во кафе бар


Во пожар што рано утрината после полноќ избувнал во еден кафе бар во Нови Сад загинаа седум лица, а тројца се повредени и нивната здравствена состојба е тешка. Во тек е истрага за причините за пожарот кој е локализиран.
XS
SM
MD
LG