Достапни линкови

Чикаго: Пет жени се убиени во еден шопинг центар


Пет жени се убиени откако вооружено лице отворило оган во еден шопинг центар во Чикаго. Полицијата трага по вооруженото лице. Засега не се дадени повеќе детали за несреќата.
XS
SM
MD
LG