Достапни линкови

Скопје: Посета на претседателот на парламентарното Собрание на НАТО


Претседателот на парламентрното Собрание на НАТО Жозе Лело престојува во посета на Македонија. Тој ке има средби со претствници на државниот врв, а планирано е да има обракање во Парламентот.
XS
SM
MD
LG