Достапни линкови

Скопје: Координативен состанок за доизградбата на Коридорот 10


Во Скопје денеска ке се одржи трет координативен состанок за проектот за доизградба на Коридорот 10. Состанокот ке го отвори вицепремиерката задолжена за европски прашања, Габриела Коневска Трајковска.
XS
SM
MD
LG