Достапни линкови

Стразбур: Продолжува есенското заседание на Парламентарното собрание на Советот на Европа


Во Стразбур продолжува есенското зеседаниет на Парламентрното собрание на Советот на Европа Пред Собранието денеска треба да се обрати турскиот претседател Абдула Гул.
XS
SM
MD
LG