Достапни линкови

Пукет: Пронајдени црните кутии на авионот што се урна вчера


Пронајдени се двете црни кутии на авионот кој се урна во невремето ву Пукет – Тајланд при што речиси 90 лица загинаа, а 40 преживеаа. 55 лиза од загинатите се странци. Кутиите треба да помогнат за откривање на прилчините за несреќата.
XS
SM
MD
LG