Достапни линкови

Стокхолм: Патнички авион од Истанбул слета принудно во Стокхолм поради закана за поставена бомба


Патнички авион од Истанбул слета принудно ноќеска ви Стокхолм поради закана за поставена бомба. Инспекцијата покажала дека станува збор за лажна закана.
XS
SM
MD
LG