Достапни линкови

Лондон: Посета на германскиот канцелар Ангела Меркел


Германската канцеларка Ангела Меркел, која вчера престојуваше во Унгарија, денеска ќе отпатува за Лондон. Предвидено е таа да се сретне со британскиот премиер Гордон Браун.
XS
SM
MD
LG