Достапни линкови

Дуизбург: Откриени шест застрелани лица на железничка станица


Германската полиција откри пет тела во близина на железничката станица во Дуизбург. Шетиот човек умре на пат кон болница. Сите беа застрелани во глава. Мотивите засега се непознати.
XS
SM
MD
LG