Достапни линкови

Ерусалим: Денеска средба Абас – Олмерт


Палестинскиот претесдател Махмуд Абас како што јавуваат агенциите денеска ке се сретне со израелскиот премиер Ехуд Олмерт. Тема на разговорите состојбата во регионот.
XS
SM
MD
LG