Достапни линкови

Атина: Вечерва финале во Лигата на шамопините, Милан - Ливерпул


Вечер во Атина се игра финалето на европската Лига на шампиони во фудбал. За тоа кој ќе биде победник на ова најелитно клупско натпреварување на УЕФА, решаваат англискиот Ливерпул и италијанскиот Милан, кои и пред две години играа во финалето.
XS
SM
MD
LG