Достапни линкови

Охрид: Средба на претседателот Црвенковски со судиите од Уставниот суд


Претседателот Бранко Црвенковски денеска во Охрид ке се сретне со судиите на Уставниот суд. Состојбите во судството, правосудната област воопшто тема на разговорите на шефот ан државава со уставните судии.
XS
SM
MD
LG