Достапни линкови

Ерусалим: Палестински милитанти истрелале ракета во јужен Израел


Палестински милитанти изутрината истрелале ракета во јужен Израел, соопшти израелската армија. Ракетата паднала во близина на едно училиште, но нема повредени.
XS
SM
MD
LG