Достапни линкови

Скопје: Денеска дебата ,,Дијалози за Македонија“


Претседателот Бранко Црвенковски ќе ја отвори дебатата –Македонскиот национаен идентитет и европските интеграции- која ќе започне во 11 часот во КИЦ. Ова е прва од серијата дебати насловени како „Дијалози за Македонија“.
XS
SM
MD
LG