Достапни линкови

Рим/Лондон: Резултати од четврт финалните средби од Лигата на шампионите


Во вчерашните четврт финални средби од Лигата на шампионите во Рим, Рома го совлада Манчестер Јунајтед со 2:1, додека во Лондон натпреварот меѓу Чезли и Валенсија заврши 1:1. Реванш средбите се играат во вторник.
XS
SM
MD
LG