Достапни линкови

Скопје: Продолжува посетата на Мајкл Ли


Продолжува посетата на земјава на Генералниот директор на директоратот за проширување при Европската Комисија Мајкл Ли. Како што е најавено Мајкл Ли денеска ќе оставари средби со лидерот на ДПА Арбен Џафери и со лидерот на ДУИ Али Ахмети.
XS
SM
MD
LG