Достапни линкови

Скопје: 15 години од првиот Устав на Македонија


Денеска се одбележуваат 15 години од првиот Устав на Република Македонија. По тој повод предвидена е изјава на претседателот Бранко Црвенковски.
XS
SM
MD
LG