Достапни линкови

Газа: Киднапиран фоторепортерот на Асошиетед Прес


Непознати напаѓачи изутрината во Појасот Газа го киднапирале фоторепортерот на Асошиетед Прес, шпанецот Емилио Моренати. Засега никој не ја превзел одговорноста за киднапирањето.
XS
SM
MD
LG