Достапни линкови

Берлин: Вечерва дуел за третото место на СП во фудбал


Фудбалските репрезентации на Германија и на Португалија вечер ќе играат за третото место на Светското првенство. Овие две екипи во полуфиналните мечеви загубија од Италија и од Франции кои утре во Берлин ќе играат за тоа кој ќе биде новиот светски фудбалски шампион.
XS
SM
MD
LG