Достапни линкови

Берлин: Ангела Меркел приредила вечера за германската фудбалска репрезентација


Германската канцеларка Ангела Меркел синоќа приредила вечера за членовите на фудбалската репрезентација на Германија, при што им посакала успех на Мундијалот.
XS
SM
MD
LG