Достапни линкови

Ниш: 11 лица повредени во експлозија на бомба кашикара во дискотека


Во Ниш 11 лица се полесно повредени во синоќешната екплозија на бомба кашикара пред дискотеката во центарот на градот соопшти полицијата. Во тек е потрага по сторителите.
XS
SM
MD
LG