Достапни линкови

Вашингтон: САД предупредуваат на можен терористички напад деновиве во Индонезија


Соединетите Држави и Австралија ги предупредија сопствените граѓани што живеат во Индонезија дека е можен терористички напад во наредните денови. Американската амбасада во Џакарта соопшти дека нападот би можел да се случи многу бргу.
XS
SM
MD
LG