Достапни линкови

Москва: Уапсено 13 годишно момже со 830 грама хероин во стомакот


Руските цариници уапсиле едно тринаесет годишно момче откако во неговиот стомак откриле осумстотини и триесет грама хероин. Момчето со неговата мајка стигнал на аеродромот во Москва од Таџикистан. Мајката признала дека знаела оти нејзиниот син пренесувал хероин.
XS
SM
MD
LG