Достапни линкови

Истанбул: Две лица повредени во експлозија


Две лица доцна синоќа се повредени во експлозија во Истанбул, ја пренесува МИА веста на Си – Ен – Ен Турк. Ексползијата се случила пред влезот на трговскиот центар во населбата Бакеркои.
XS
SM
MD
LG