Достапни линкови

Приштина: Тројца полицајци ранети на Косово


Тројца полицајсци се ранети на Косово минатата ноќ. Како што соопштијја Обединетите Нации во нив стрелало непознато лице во регионот на Ораховац.
XS
SM
MD
LG