Достапни линкови

Анкара: Застрелан бомбаш самоубиец пред Министерството за правда


Турската полиција денеска застрела еден бомбаш самоубиец пред Министерството за правда во Анкара. Напаѓачот не успеал да го активира експлозивот.
XS
SM
MD
LG