Достапни линкови

Сан Антонио: Сан Антионио Спарс шампиони во НБА


Сан Антонио Спарс од Тексас станаа шампиони во кошарка во НБА што е нивна трета титула во последниве 7 години. Синоќа Сан Антонио во решавачкиот меч го победи тимот на Детроит Пистонс со 81 спрема 74.
XS
SM
MD
LG