Достапни линкови

Камбера: Извршена операција врз Кајли Миног


Врз австарлиската поп звезда Кајли Миног е извршена успешна операција против ракот на градите и таа, како што им соопштија лекарите на многубројните фанови на оваа планетарна музичка звезда, се опоравува. Во специјалниот фонд за борба против овој вид рак инициран од Миног во средата за само 24 часа обожавателите уплатија 6 илјади долари.
XS
SM
MD
LG