Достапни линкови

Скопје: Денеска променливо облачно


Ќе биде променливо облачно со повремени слаби врнежи од снег, особено во источните и јужните делови на земјата. Ќе дува и умерен дозасилен северозападен ветер. Температурата ќе се движи минус три до два степени
XS
SM
MD
LG