Достапни линкови

Скопје: Хуманитарен хепенинг за помош на настраданите во цунами катастрофата


На плоштадот Македонија во Скопје денеска ќе биде одржан хуманитарен хепенинг за собирање помош за настраданите од брановите цунами во Јужна Азија. Хепенингот ќе трае од 12 до 24 часот, а ке настапат голем број естрадни уметници.
XS
SM
MD
LG