Достапни линкови

Скопје: Средби на Бучковски со Ахмети и Пенов


Новиот манадатар и претседател на Социјалдемократскиот сојуз Владо Бучковски денеска ќе оствари средба со претседателот на ДУИ Али Ахмети, а попладнево тој ќе се сретне и со лидерот на ЛДП Ристо Пенов.
XS
SM
MD
LG