Достапни линкови

Багдад: Нема нови информации за киднапираните Македонци


Засега нема нови информации за тројцата Македонци кои работејки за компанијата Соуфан Енжинеринг биле киднапирани во Ирак. Тоа се случило пред девет дена, а наводно киднаперите барале откуп од оваа американска компанија.
XS
SM
MD
LG