Достапни линкови

Атина: Затворени ЛОИ


Стотици илјади спортисти и посетители денеска си заминуваат од Атина, откако синоќа со свечената церемонија беа затворени Олимписките игри. Грчки претставници соопштија дека во наредните 48 часа од Атина ќе си заминат околу 200 илјади луѓе. Денеска и утре од аеродромот во Атина ќе полетаат околу илјада и 800 авиони.
XS
SM
MD
LG