Достапни линкови

Лисабон: Продолжува ЕП во фудбал


Со натпреварите од групата Б денеска продолжува европското фудбалско првенство во Португалија. Попладнево прв е натпреварот мегу селекциите на Швајцарија и Хрватска, а потоа следи натпреварот меѓу Франција и Англија.
XS
SM
MD
LG