Достапни линкови

Германија: Полуфинале на ЕП за млади во фудбал


На европското првенство во фудбал за млади, што се одржува во Германија, денеска се играат полуфиналните напревари. Србија и Црна Гора ќе игра против Шведска, а во другото полуфинале, Италија против Португалија.
XS
SM
MD
LG