Достапни линкови

Порто Рико: Почина најстарата жена на светот


Во Сан Хуан – Порто Рико во саботата почина најстарата жена на светот на виозраст од 114 години. Пруичина за смрта на Рамона Тринидад Иглесиас Џордан била пневмонијата.
XS
SM
MD
LG