Достапни линкови

Амазон: Се урна бразилски авион со 33 патници


Бразилски патнички авион со 33 патници се урнал во реонот на Амазон. Спасувачки хеликоптери го лоцирале местото на несреќата и засега нема информации за евентуални преживеани.
XS
SM
MD
LG