Достапни линкови

Атина: Експлозија пред Алфа Банката


Изутрината пред Алфа Банката во Атина била активирана експлозивна направа, која причинила само помала материјална штета, соопшти полицијата. Во билизина била пронајдена уште една импровизирана бомба, која не екплодирала.
XS
SM
MD
LG