Достапни линкови

Белград: Средба Коштуница - Холкери


Шефот на УНМИК Хари Холкери денеска во Белград ќе разговара со новиот премиер на Србија Воислав Коштуница. Ова е прва посета на Холкери на Белград откако Коштуница стана премиер.
XS
SM
MD
LG