Достапни линкови

Подгорица: Ден на жалост по повод смртта на претседателот Трајковски


Во Црна Гора денеска е ден на жалост по повод смртта на претседателот на Македонија Борис Трајковски. Ваквата одлука ја донсе црно-горската влада.
XS
SM
MD
LG