Достапни линкови

Тетово: Приведени три лица кои ноќва пукале по улиците на Тетово и Гостивар


Тетовската полиција изутрината приведе 3 лица кои во текот на ноќта пукале од своите возила по улиците на Тетово и Гостивар. Како што јавуваат агенциите станува збор за Бинаф Ќазими, Албер Барјити и Фатмр Ариф од Тетово. Истрагата е во тек.
XS
SM
MD
LG