Достапни линкови

Киев: Рускиот претседателски кандидат Рибкин пронајден жив и здрав


Рускиот политичар и председателски кандидат Иван Рибкин денеска е пронајден жив и здрав во главниот град на Украина – Киев, јавија агенциите. Рибкин кој се кандидира за руските председателски избори што треба да се одржат идниот месец исчезна минатиот четврток и полицијата трагаше по него.
XS
SM
MD
LG