Достапни линкови

САД: Безбол тимот на САД загуби од Мексико и нема да настапи на ОИ во Атина


Олимписките победници во безбол, Соединетите Американски Држави, нема да можат да го бранат златото од Сиднеј, бидејки во квалификацискиот натпревар за Олимписките игри во Атина, загубија од селекцијата на Мексико.
XS
SM
MD
LG