Достапни линкови

Белград: Синоќа истрели пред зградата на српската влада


Министерството за внатрешни работи на Србија соопшти дека синоќа непознати лица испукале повеке истрели пред зградата на српската влада На улиците во Белград засилено е зголемено присуството на полициајта која работи на утврдување на фактите.
XS
SM
MD
LG