Достапни линкови

Скопје: Собранието продолжува со работа по годишните одмори


Собранието на РМ по едномесечна пауза ги продолжува активностите. За денеска се најавени седници на комисиите за политички систем и односи меѓу заедниците и за финансирање и буџет.
XS
SM
MD
LG