Достапни линкови

Прешево: Експлозија во близина на зградата на собранието


Во текот на изминатата во непосредна близина на зградата на собранието на Прешево се слушнала експлозија. Во тек е истрага, а засега ништо не е соопштено во врска со експлозијата.
XS
SM
MD
LG