Достапни линкови

Москва: Пол Меккартни вечерва ќе има концерт на Црвениот Плоштад


Поранешниот член на Битлси, Пол Меккарти вечер на Црвениот Плоштад во Москва ќе одржи концерт, на кој се очекува присуство на околу 20 илјади луѓе. Околу илјада полицајци се задолжени за безбедноста.
XS
SM
MD
LG