Достапни линкови

Скопје: Денеска детали за синоќешната експлозија во Чаир


Македонската полиција најави дека денеска ќе бидат сопштени детаљите за експлозијата регистрирана околу 22 часот синоќа во скопската населба чаир. Според првичните информации во експлозијата нема повредени.
XS
SM
MD
LG